تعمیر پرده‌ اداری

استفاده از وسایل و لوازم نامرغوب باعث خراب شدن پرده‌های اداری و… می‌شود و باید پس از مدتی آن را تعمیر کرد. پرده‌ها در انواع مختلفی ازجمله چوبی، فلزی و پارچه‌ای تولید می‌شوند و اگر شما بخواهید هرکدام از آن‌ها را عوض کنید باید هزینه بسیار بیشتری را پرداخت نمایید به همین علت بهتر است به تعمیر پرده‌های اداری و شرکتی اقدام نمایید.

اگر برای تعمیر انواع مدل‌های پرده اداری و شرکتی به دنبال کادری مجرب هستید، ما به شما مجموعه پرده کاران را پیشنهاد می‌کنند که قادرند با مناسب‌ترین قیمت تمامی مشکلات مربوط به پرده‌های اداری و شرکتی برطرف نمایند.

دریافت مشاوره 09123116138

دریافت مشاوره 09125269235

تعمیرات پرده

معمولا پرده‌هایی از جمله پرده‌های زبرا، شرکتی و اداری پس از گذشت مدتی با مشکلاتی مواجه می‌شوند چراکه تعدادی از صاحبان ادارات و شرکت‌ها به دنبال خرید پرده‌های معمولی و قیمت مناسب هستند واضح است که هرچقدر کیفیت لوازم به کار رفته در دوخت پرده پایین‌تر باشد، هزینه‌ای که باید برای آن پرداخت شود نیز کاهش پیدا می‌کند. لازم نیست نگران پرده‌های آسیب دیده محل کار خود باشید کافی است که با افراد کاربلد پرده کاران تماس حاصل فرمایید تا با کمترین هزینه، به تعمیر پرده‌های اداری و شرکتی اقدام نمایند.

تعمیر پرده اداری

نصب پرده

برای نصب انواع پرده باید ابتدا نصاب پرده اندازه پنجره مورد نظر را باتوجه به نوع پرده‌ای که انتخاب کرده‌اید، اندازه‌گیری نماید. سپس با در نظر گرفتن چوب پرده و نوع پرده، آن را بر روی دیوار و یا سقف نصب می‌کنند.
برای نصب چوب پرده یا همان میل پرده ابتدا باید محل پیچ‌ها را با کمک مداد و خودکار مشخص کرد. سپس با استفاده از دریل و روپلاک، پایه‌های چوب پرده را بر روی دیوار مورد نظر نصب کرد.
پس از نصب پایه‌های میل پرده نوبت به نصب چوب پرده بر روی دیوار می‌رسد.
در آخرین مرحله باید گیره‌های پرده را به پرده متصل کنید و آن را بر روی چوب پرده نصب نمایید. حال نوبت به نصب دیگر جزییات پرده است که زیبایی آن تنها به مهارت نصاب پرده بستگی دارد. اگر درباره نحوه نصب دیگر جزییات پرده نظراتی دارید حتما آن را با نصاب پرده در میان بگذارید.

دریافت مشاوره 09125269235

دریافت مشاوره 09123116138

دوخت پرده

برای آنکه از تابش مستقیم نور خورشید به داخل خانه و محل کار جلوگیری شود، می‌توانید از انواع پرده استفاده نمایید همچنین دوخت پرده باعث افزایش زیبایی و آراستگی منزل شما خواهد شد. اگر قصد دوخت پرده را برای ادارات و منزل خود دارید به نوع پارچه توجه داشته باشید و همچنین از بهترین و باتجربه‌ترین افراد بخواهید که خدمات نصب پرده و دوخت پرده را برای محل کار شما انجام دهند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که از بهترین و باکیفیت‌ترین پارچه‌ها و جزییات بریا دوخت پرده استفاده نمایید تا بتوانید چندین سال از آن در محل کار خود استفاده نمایید.

جابه‌جایی پرده

بسیاری از افراد پس از باز کردن پرده و شستشوی آن نگران این هستند که چگونه دوباره آن را به میل پرده متصل نمایند. برای نصب دوباره پرده در همان محل اولیه می‌توانید از نصابان پرده کاران کمک بگیرید. همچنین اگر قصد جابجایی پرده از محلی به محل دیگر را دارید کافی است که نصاب پرده بخواهید آن را همانند روز اول در محل جدید نصب نماید البته ممکن است اندازه پنجره محلی که قصد نصب پرده را دارید کوچکتر از پنجره محل اولیه باشد که در این صورت باید به تعمیر پرده‌های اداری و شرکتی اقدام نمایید و سپس آن را در محل مورد نظر نصب کنید. در نظر داشته باشید که عدم تسلط کافی در جابه‌جایی پرده ممکن است به پارچه و جزییات آن آسیب وارد نماید.

جابجایی پرده

 

خشکشویی پرده

در شهرهای بزرگ مانند تهران به علت آلودگی هوا، پرده‌های اداری و شرکتی بسیار کثیف و آلوده می‌شوند و فرد باید در بازه‌های زمانی مشخصی به شستشو و تمیز کردن آن‌ها اقدام نماید. پارچه برخی از پرده‌ها بسیار گران‌قیمت می‌باشند و نباید آن‌ها را مواد شوینده معمولی و در منزل تمیز کرد. بهتر است این دسته از پرده‌ها را به خشکشویی‌های پرده ببرید تا در آن‌جا از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد شوینده برای شستشوی آن‌ها استفاده شود.

تعمیر انواع پرده با پرده کاران

در این مقاله درباره تعمیر پرده‌های اداری و شرکتی با شما عزیزان صحبت کردیم. نصب پرده باعث افزایش آراستگی و تمیزی محل کار شما می‌شود و واضح است که پس از گذشت مدتی ممکن است برخی از قسمت‌های مختلف پرده با مشکلاتی مواجه شوند، از این رو می‌توانید از مجموعه پرده کاران که دارای 50 سال تجربه در دوخت و تعمیر انواع پرده می‌باشند، بخواهید که در کمترین زمان ممکن تمامی جزئیات پرده را مانند روز اول تعمیر کنند.

دریافت مشاوره 09123116138

دریافت مشاوره 09125269235