نصاب پرده

با ایجاد مدل های جدیدی برای پرده ها، نصب پرده برای خانه ها و اداره ها به موضوعی تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است؛ به طوری که برای نصب ‌پرده‌ها در آشپزخانه ها، اتاق خواب ها، پذیرایی و همینطور در ادارات، برای اینکه پرده ها دارای ظاهری زیبا و حرفه ای باشند، لازم است حتما یک از یک نصاب پرده حرفه ای کمک بگیرید.

میلاد عباسی

 دریافت مشاوره

از وظایف یک نصاب پرده در تهران این است که در هنگام نصب چوب پرده، اندازه گیری های دقیقی را انجام دهد تا در نهایت چوب پرده متناسب با خود پرده باشد. همینطور باید حرفه ای عمل کند و مراقب باشد تا به پرده کوچکترین آسیبی وارد نشود و پرده دچار پارگی، کثیفی و ... نگردد.

برخی از نمونه کارهای نصب پرده

برای پرده هایی که روی آن ها والان های مخمل و یا پارچه ای قرار می گیرد، لازم است از دو میل پرده استفاده شود؛ یک نصاب باید اندازه ها را بسیار دقیق محاسبه کند تا در نهایت پرده ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند.

قبل از اینکه نصاب به محل مورد نظر شما برای نصب پرده مراجعه کند، مدل انتخابی خود را به نصاب پرده اعلام کنید تا قبل از شروع کار از نظر قیمت و دستمزد با او به توافق برسید. در صورتی که می خواهید از یک نصاب حرفه ای برای نصب تخصصی انواع پرده، خدمات دریافت کنید، می توانید از پرده کاران کمک بگیرید. این مجموعه با مدیریت قوی مهیار عباسی و میلاد عباسی، بهترین گزینه را جهت نصب پرده در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت به شما معرفی خواهد کرد.

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

دریافت مشاوره 09123116138

خدمات نصب پرده تهران

در حال حاضر متناسب با جمعیت تهران، شاهد فروشگاه های بسیاری هستیم که ارائه دهنده خدمات دوخت و نصب‌پرده در استان تهران هستند که همین موضوع افراد را برای انتخاب بهترین مرکز دوخت و نصب‌پرده با تردید مواجه کرده است.

پرده کاران با چندین دهه تجربه در زمینه دوخت و نصب‌پرده، در تلاش هستند تا خدمات مرتبط با طراحی، دوخت و نصب انواع پرده شامل پرده‌های ساده، پرده‌های پارچه ای و توری، پارچه های حریر، زبرا، لوردراپه، اداری، کرکره ای و ... را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ارائه می دهد.

نمونه کارهای نصب پرده

 دوخت پرده در تهران

پرده ها علاوه بر اینکه از تابش نور خورشید به داخل خانه جلوگیری می کنند، در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه نیز بسیار تاثیر گذار هستند. به همین دلیل لازم است که ضمن انتخاب پارچه و مدل مناسب، دوخت آن ها نیز حرفه ای و اصولی انجام شده باشد.

پرده کاران خدمات دوخت پرده در تهران را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد؛ به طوری که ابتدا طراحی مدل پرده مطابق با سلیقه مشتری در انواع مدل های فانتزی، مدرن، کلاسیک و ... متناسب با ابعاد پنجره ای که کارفرما برای اینکار در نظر گرفته است انجام می شود، سپس فرآیند دوخت پرده آغاز می گردد.

اعزام کارشناسدر کمترین زمان
✅ انواع خدمات پردهنصب، دوخت، جابجایی
✅ گارانتیبهترین کیفیت 
✅سابقه کار50 سال
✅مناطق تحت پوششهمه تهران

 

نمونه کار نصب پرده برای رستوران ارکیده سعادت آباد تهران

 نصب پرده در تهران

پرده‌ها دارای انواع مختلفی هستند که بدیهی است هر کدام دارای شیوه نصب متفاوتی هستند. به عنوان مثال پرده‌هایی که در سبک کلاسیک دوخته می شوند و اغلب افراد آن ها را با نام سلطنتی می شناسند، پس از دوخت لازم است توسط نصاب حرفه ای در تهران، نصب گردند؛ در غیر این صورت از زیبایی لازم برخوردار نخواهد بود.

همینطور بهتر است نصب دیگر پرده ها شامل پرده های کرکره ای چوبی و فلزی، پرده های اداری، پرده های زبرا و ... را به نصابان بسپارید تا از کیفیت نصب و ماندگاری پرده در یک حالت برای مدت زمان طولانی، اطمینان داشته باشید.

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235

 جابجایی پرده

ممکن است بخواهید پرده‌های خود را باز کرده و پس از شستشو مجدد نصب کنید و یا بخواهید اقدام به جا به جایی پرده‌های خود در محیط کار و یا محل مسکونی تان نمایید و نگران باشید که چگونه باید مجدد پرده را نصب کنید؛ یکی از خدمات پرده کاران، جا به جایی و نصب مجدد پرده می باشد.

دوخت و نصب پرده رستوران ارکیده سعادت آباد توسط مجموعه پرده کاران

بنابراین می توانید بدون نگرانی باز کردن، جا به جایی، خشکشویی و نصب مجدد پرده‌های خود را به تکنسین و نصابان پرده در تهران و پرده کاران بسپارید. عدم تسلط و مهارت لازم برای جا به جایی پرده ممکن است منجر به کثیفی و یا پارگی آن شود و کارفرما را متحمل ضرر و خسارت کند. بنابراین اگر می خواهید بدون آسیب اینکار را انجام دهید، بهتر است از ابتدا از یک نصاب پرده کمک بگیرید.

 تعمیر پرده

با افزایش هزینه های تهیه یک پرده جدید به خصوص برای پنجره هایی که دارای ابعاد زیادی هستند، امروزه افراد ترجیح می دهند پرده های قدیمی خود را که کمی آسیب دیده است و یا پرده هایی همچون پرده های زبرا، اداری و یا لوردراپه که دچار مشکل شده اند را تعمیر کنند.

خوشبختانه شما می توانید از خدمات پرده کاران استفاده کنید و تعمیر پرده های قدیمی خود را با بالاترین کیفیت و در عین حال کم ترین هزینه انجام دهید و از زیبایی آن ها همانند روز اول استفاده کنید.

 خشکشویی پرده

هوای آلوده شهر تهران ایجاب می کند که در بازه های زمانی مشخصی، اقدام به شستشوی پرده‌ها نمایید و مجدد آن ها را نصب کنید. با وجود اینکه امروزه پرده‌ها دارای جزئیات بسیاری هستند و اغلب از پارچه های گران قیمت تهیه می شوند، شستشوی آن ها در خانه چندان منطقی نمی باشد؛ از همین رو توصیه می کنیم که اینکار را به خشکشویی پرده بسپارید.

نصاب پرده برای نصب چکاری انجام میدهد؟

نصب پرده در تهران در چند مرحله انجام می شود که در ادامه به اختصار پیرامون آن ها توضیحاتی آورده ایم :

 • اندازه گیری طول میل پرده (چوب پرده) : برای نصب پرده‌ها، ابتدا نصاب پرده در تهران متناسب با پرده ای که انتخاب کرده اید، طول پنجره را اندازه گیری می کند. سپس با توجه به نوع پرده و همینطور میل پرده، نصب آن بر روی دیوار و یا سقف انجام می شود.
 • نصب پایه های میل پرده : در این مرحله نصاب محل قرار گرفتن میل پرده و پایه ها و جای پیچ آن ها را علامت می زند و سپس با استفاده از دریل و رولپلاک، پایه های میل پرده را متصل می کند.
 • نصب میل پرده: پس از قرارگیری پایه های میل پرده، حالا می توان میل پرده را در جای خود قرار داد که لازم است بیش از اندازه با درب یا پنجره فاصله نداشته باشد.
 • نصب‌پرده : بر روی پرده گیره های مناسب قرار می گیرد و سپس نصب می گردد. پس از این والان ها و دیگر جزئیات پرده به ترتیب نصب می شوند که زیبایی نهایی کار وابسته به سلیقه و مهارت نصاب خواهد بود.

نصاب پرده تهران

دریافت مشاوره 09125269235

 

دریافت مشاوره 09123116138

نصب انواع پرده‌ها

پرده‌ها دارای انواع مختلفی هستند که بدیهی است که مراحل نصب آن ها با یکدیگر متفاوت است. هر کدام از پرده های آشپزخانه، اتاق خواب ها، پذیرایی، محیط های اداری و ... دارای ویژگی های خاص دوخت خود هستند و لازم است متناسب با آن ها از روش درست برای نصبشان استفاده گردد. در ادامه پیرامون نصب انواع پرده ها، اطلاعات تکمیلی ارائه کرده ایم:

نصب پرده‌های ساده در تهران

از پرطرفدار ترین پرده ها در میان افراد که بسیاری مایل به خرید آن هستند، پرده های ساده می باشند؛ چراکه همیشه می توان از آن ها استفاده کرد، ضمن اینکه قابل اجرا در هر مکانی نیز هستند.

نصب‌ پرده‌های ساده، با پیچیدگی خاصی همراه نیست و به راحتی می توان آن ها را نصب کرد. می توان گفت نصب این نوع از پرده های ساده، بسیار مقرون به صرفه نیز هست.

 نصب پرده زبرا

پرده های زبرا از پرده های جدید است که قالبا از آن ها در طراحی دکوراسیون های لوکس و مدرن استفاده می شود و امروزه طرفداران خاص خود را دارد و مناسب برای هر فضایی، طرح ها و رنگ های مختلفی دارند.

پرده های زبرا از دو لایه موازی تشکیل شده اند که می توان در برخی زمان ها این دو لایه را جمع کرد. این پرده های رولی و توری، پس از جمع شدن به طور کامل از فضای داخلی پنهان می شوند. نصب پرده های زبرا نیز ساده است، به همین دلیل دارای اجرت نصب مناسب و پایینی می باشد.

 نصب پرده‌های جدید و شیک

نصب ‌پرده‌های جدید و شیک که به صورت حریر و یا بلوری هستند، در اتاق خواب ها بسیار رایج است. مخصوصا استفاده از این پرده ها در اتاق کودکان و نوجوان به دلیل داشتن طرح های دلنشین، زیبایی خاصی را به اتاق می دهد.

نصب پرده مدرن

انتخاب رنگ پرده های جدید و شیک بسیار سلیقه ای است و شما می توانید پارچه و رنگ آن را متناسب با رنگ دیگر المان های موجود در اتاق انتخاب کنید. قیمت نصب پرده های مناسب برای اتاق خواب نیز معمولا بر اساس متراژ و نوع میل پرده، محاسبه می گردد.

 نصب پرده فانتزی

از پرده‌های فانتزی غالبا برای اتاق خواب کودکان و نوجوانان استفاده می شود و برای پوشش دادن سلیقه تمامی افراد، در طرح های متنوعی در بازار وجود دارند. این پرده ها برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب دختر بچه ها بسیار مناسب هستند و محیط را شاد و سرزنده نشان می دهند. هر چند مناسب اتاق خواب پسر بچه ها نیز پرده های فانتزی مختلفی در بازار وجود دارد.

نصب پرده‌های فانتزی نیز دارای پیچیدگی خاصی نیست و پس از نصب میل پرده، می توان پرده را در جای صحیح خود قرار داد که هزینه نصاب نیز متناسب با متراژ پرده و نوع میل پرده، باید پرداخت شود.

 نصب پرده پلیسه دار ساده

پرده پلسیه دار ساده، در سبک کلاسیک دسته بندی می شود. این نوع پرده ها در صورتی که دوخت خوبی داشته باشند، از نظر زیبایی کم از پرده های سلطنتی ندارند. پس از نصب پرده های پلیسه دار ساده، نصاب پلیسه های آن را به دقت منظم کرده و در نهایت فیکس می کند.

برای دوخت پرده های پلیسه دار ساده، از هر نوع پارچه ای می توان استفاده کرد چراکه یک نصاب در نهایت می تواند با استفاده از مهارتی که دارد، ایست این پرده ها را درست کند. اما قالبا برای پیاده سازی پرده های پلیسه از حریر استفاده می شود.

 نصب‌ پرده‌های غلتکی، پرده رولی یا شید رول در تهران

پرده های شید در صورتی که از نوع بالا رونده باشند، برای بسته شدن به دور محور غلطکی خود جمع می شوند. نصب این نوع پرده ها، نسبت به پرده های دیگر برای نصاب چندان پیچیده نیست. در صورتی که رنگ و طرح مناسبی را انتخاب کنید، این پرده ها قابل اجرا در اتاق خواب، نهارخوری، آشپزخانه و تمامی نقاط خانه هسستند.

پرده های شید رول به صورت دستی و ریموتی در بازار عرضه می شوند و طرح اجرا شده بر روی آن ها در هر عکسی اعم از عکس منظره و یا ساده متغیر می باشد.

 نصب پرده کرکره‌ای

پرده های کرکره ای از نمونه های قدیمی پرده ها به شمار می روند که در دوران مختلف، طرفداران خاص خود را دارند. پرده های کرکره ای عمودی را به اصطلاح لوردراپه می گویند که از کنار هم قرار گرفتن عمودی پارچه های مخصوص ایجاد می شوند و می توان آن ها را به صورت افقی در طول پنجره به حرکت درآورد.

در صورتی که می خواهید پرده ای با قیمت مناسب را نصب کنید، می توانید به سراغ پرده های کرکره ای بروید که نصب آن ها چالش برانگیز نیز نخواهد بود.

نصب انواع پرده در تهران

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

هزینه نصاب پرده برای نصب

از رایج ترین سوالاتی که در پرده کاران تکرار می شود، قیمت نصب پرده است؛ به طوری که مشتریان مایل هستند بدانند که دستمزد نصاب پرده چگونه تعیین می شود. نصب‌پرده و میزان دستمزد نصاب پرده وابسته به فاکتورهای مختلفی است و نمی توان قیمت واحدی را برای آن مشخص کرد و به تمامی مشتریان اعلام نمود.

دلیل این موضوع این است که پرده ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند و نصب آن ها به شیوه های متفاوتی انجام می شود. برای اینکه از هزینه نصب‌پرده در پرده کاران اطمینان حاصل کنید، لازم است اشاره کنیم که هزینه هایی که برای نصب انواع پرده به شما مشتریان گرامی اعلام می کنیم، بر اساس تعرفه اتحادیه است. شما می توانید پیش از دریافت خدمات، ابتدا از هزینه نصب پرده متناسب با نوع و متراژ پرده خود، مطلع شوید و سپس ثبت سفارش کنید.

 مهمترین فاکتورهای قیمت نصب پرده در تهران

همانطور که اشاره کردیم، قیمت نهایی نصب‌پرده وابسته به عوامل مختلفی متغیر است و نمی توان قیمت واحدی را به تمامی مشتریان اعلام کرد. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نهایی نصب‌پرده می توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع پرده
 • تجهیزات مورد نیاز برای نصب‌پرده
 • میزان حجم کار برای نصب‌پرده
 • دستمزد نصاب پرده در تهران
 • و ....

 نحوه انتخاب نصاب پرده در تهران

بسیاری مایل هستند که پس از انتخاب نصاب پرده در تهران ، از نمونه کارهای او مطلع شوند و سپس اقدام به ثبت سفارش کنند. شما عزیزان می توانید برای اطمینان از تخصص، سلیقه و مهارت نصاب پرده در تهران و در مجموعه پرده کاران به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت و همینطور با مراجعه حضوری به فروشگاه، جهت مشاهده نمونه کارها اقدام کنید و سپس ثبت سفارش خود را با نصاب پرده مورد نظر انجام دهید.

رضایت مشتری عزیز از دوخت و نصب پرده توسط مجموعه پرده کاران 

 

نصب پرده های جدید:

طراحان و تولید کنندگان در سراسر دنیا طرح های مختلفی از پرده را طراحی و همه ساله به بازار عرضه می کنند. اغلب پرده های جدید طرح های اسپرت و هم چنین ساده تری دارند و حتی نحوه نصب پرده ها نسبت به گذشته بسیار متفاوت شده است، به همین علت شما باید از نصاب پرده حرفه ای یاری بگیرید.

نصاب های مجموعه ما کاملا کار بلد هستند و هم چنین در کوتاه ترین زمان ممکن کار خود را به پایان می رسانند. این افراد دارای تجربه کافی در این زمینه هستند و هیچ گاه خطایی انجام نمی دهند.

دوخت پرده می تواند در میزان زیبایی نهایی این محصول نیز تاثیر بگذارد، همیشه به دنبال انتخاب مراکز معتبر و افراد ماهر باشید. در این صورت شما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

 نصب پرده های ساده:

پرده های ساده برای کسانی که دکوراسیون داخلی منزل آن ها ساده تر می باشد، مناسب است و هم چنین هارمونی بسیار زیبایی با این نوع از محیط ها ایجاد می کند، که واقعا چشم گیر است.

این نوع از پرده ها اغلب تک رنگ هستند و هم چنین بسیار باکیفیت می باشند. پرده های ساده از بهترین متریال موجود و هم چنین با بهترین دستگاه ها تولید شده اند و قطعا تا سال ها زیبایی خود را حفظ می کنند. اگر می خواهید پرده شما جلوه بهتری داشته باشد، حتما از نصاب های متعهد و هم چنین باتجربه بهره بگیرید.

چون نصب صحیح پرده رابطه مستقیمی با زیبایی نهایی آن دارد. اگر این محصول به صورت دقیق نصب نشود، قطعا مشکلات مختلفی نیز به وجود می آید. تعمیرات پرده در سال های اخیر به صورت گسترده انجام می شود و شما با یک تعمیر ساده از پرداخت هزینه های اضافی به راحتی می توانید خود را نجات دهید.

اگر محصول شما کثیف شد، شما می توانید آن را به مراکز معتبر خشکشویی پرده ببرید. این مجموعه با بهترین مواد خارجی و اورجینال محصول را تمیز می کنند و تمامی آلودگی ها را از بین می برد و هم چنین اتوکشی دقیق آن نیز در انتها انجام می شود.

نصب پرده های ساده

 دریافت مشاوره 09125269235

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

نصب پرده های سلطنتی:

یکی از سبک های پرطرفدار دکوراسیون منزل در ایران کلاسیک است و این سبک فاخر همیشه طرفداران مخصوص به خود را در هر دوره ای داشته است. پرده های سلطنتی دارای نقوش بسیار زیبایی هستند و هم چنین بیشتر در منازل با سبک کلاسیک به کار می روند.

این محصول معمولا از بهترین نوع پارچه های خاص و حریر دوخته می شوند و تنوع طرحی آن بسیار زیاد است. هم چنین شما خیلی راحت می توانید با جابجایی پرده در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید و در منزل بعدی خود نیز از این محصول استفاده نمایید. فقط کافی است، دوباره از نصاب های مورد اعتماد جهت نصب کمک بخواهید.

معمولا برای تکمیل شدن این محصول از کتیبه های مختلف نیز استفاده می کنند، که طرح های جذابی دارند. مدت زمان نصب این نوع از پرده ها بسیار کوتاه است و در کمتر از یک ساعت محصول نصب می شود.

مجموعه ما تمامی خدمات مربوط به پرده را توسط کادر مجرب خود در کوتاه ترین زمان می تواند انجام دهد و هم چنین با کاهش هزینه های نهایی همیشه درصدد جلب رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز هستیم. مرکز ما با کوله باری از تجربه و اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات برای تمامی هم میهمانان محترم و شریف می باشد.

 چرا نصاب پرده با پرده کاران

برای نصب انواع پرده می توانید از خدمات پرده کاران استفاده کنید چراکه این مجموعه خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه می دهد:

 • نصب انواع پرده های ساده شامل پرده های حریر، پارچه ‌ای، توری و ...
 • نصب انواع پرده ‌های جدید و فانتزی برای آشپزخانه، اتاق خواب ها و ...
 • ارائه خدمات مرتبط با نصب ریل اتومات، نصب گریبر، نصب هوکس فلزی در تهران
 • نصب تمامی ملزومات مرتبط با پرده شامل چوب پرده و تاج پرده
 • نصب پرده‌های اداری، لوردراپه و پرده کرکره‌ ای
 • نصب ‌پرده‌های زبرا، شید و پلیسه
 • نصب ‌پرده‌های سقفی
 • نصب والان و پرده های سلطنتی
 • نصب کتیبه
 • و ...

هدف ما در مجموعه پرده کاران ارائه خدمات نصب پرده با کیفیت و ارزان در تهران به شما عزیزان است و از همین رو و به لطف خداوند توانسته ایم آمار رضایت مندی بالایی را از سوی شما مشتریان گرامی به خود اختصاص دهیم. منصف بودن نصاب پرده در تهران و در مجموعه پرده کاران و همینطور مهارت او، دلیل اعتماد شما عزیزان به پرده کاران است.

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235

1 دیدگاه

 • ممنون از مجموعه پرده کاران مخصوصا آقای عباسی که کار بازسازی و دوخت پرده های خونه من را در کمترین زمان با دلسوزی تمام انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *