دوخت پرده در تهران

با توجه به وسعت و جمعیت بالای استان تهران، امروزه شاهد فروشگاه های فروش پرده بسیاری در این شهر می باشیم که پذیرای مشتریان از تمامی نقاط تهران و حتی شهرستان ها برای دوخت پرده در تهران هستند. در صورتی که مایل هستید متناسب با سبک و دکوراسیون داخلی خانه تان، اقدام به سفارش دوخت پرده نمایید، مجموعه پرده کاران گزینه مناسبی است.

در پرده کاران جمعی از خیاطان و تکنسین های حرفه ای، تحت مدیریت آقایان مهیار عباسی و میلاد عباسی، با هدف طراحی و دوخت انواع پرده متناسب با سلیقه مشتری و همینطور جدیدترین مدل های روز در حال فعالیت هستند.

دوخت انواع پرده در تهران

پرده کاران سفارش دوخت انواع مدل های پرده شامل پلیسه، پرده های کلاسیک و سلطنتی، پرده های پانچ، انواع مدل برای والان ها و … را می پذیرد. در صورتی که اقدام به ثبت سفارش دوخت انواع پرده در استان تهران نمایید، در اولین قدم متخصص طراحی و دوخت پرده که دارای بالاترین امتیاز از سوی مشتریان است، به محل مورد نظر شما اعزام می شود.

تکنسین اعزام شده، اندازه های پنجره هایی که قصد دوخت پرده برای آن ها دارید را می گیرد و شما می توانید در همان جا و یا با مراجعه به فروشگاه اقدام به انتخاب پارچه و مدل پرده نمایید تا پروسه دوخت پرده در تهران آغاز گردد. پس از اتمام فرآیند دوخت، خدمات نصب پرده نیز به شما مشتریان گرامی ارائه می شود.

برخی از نمونه کارهای نصب شده

آنچه در دوخت انواع پرده در تهران مهم است، این است که شما در وهله اول در انتخاب پارچه و مدل پرده، سبک دکوراسیون داخلی خانه خود را نظر بگیرید و برای اینکه نتیجه مطلوبتان واقع شود، دوخت پرده را به یک خیاط ماهر و با تجربه بسپارید. برای اطلاع از مهارت خیاطان پرده کاران می توانید نمونه کارهای اجرا شده را مشاهده کنید. صفر تا صد دوخت و نصب پرده در پرده کاران و توسط متخصصین انجام می شود.

 

اعزام کارشناسدر کمترین زمان
✅ انواع خدمات پردهنصب، دوخت، جابجایی
✅ گارانتیبهترین کیفیت
✅ سابقه کار50 سال
✅ مناطق تحت پوششهمه تهران

 

 دوخت پرده پلیسه در تهران

خیاطان برای دوخت پرده پلیسه، پرده را به صورت چین خورده می دوزند و پس از اتمام کار نیازی به چین دادن به پرده از قسمت نوار پرده و فوقانی آن وجود ندارد. از مزیت های پرده های پلیسه این است که با هر نوع پارچه ای قابل اجرا می باشند و در پایان ظاهری مرتب و آراسته دارند و می توانند در منظم نشان دادن خانه شما تاثیر گذار باشند.

پرده های پلیسه در حالت های پنل دو پلیسه، پلیسه یک طرفه، پلیسه قرینه، پلیسه ریز و دکور پلیسه ریزشی قابل دوخت هستند و تعداد پلیسه ها و اندازه آن ها بر اساس سلیقه مشتری قابل تغییر است. می توان گفت پرده های پلیسه از محبوب ترین مدل های دوخت پرده به شمار می روند.

 

 دوخت پرده سلطنتی

در خانه هایی که سبک کلاسیک در آن ها حاکم است، از پرده های سلطنتی استفاده می شود. برای دوخت پرده های سلطنتی که نمادی از زندگی مرفع می باشد، از پارچه های گران‌قیمت تری استفاده می شود و زیبایی نهایی کار وابسته به تخصص خیاط است. معمولا برای اجرای پرده های سلطنتی از ترکیب چند نوع پرده ساده و پلیسه ای استفاده می شود.

پرده های سلطنتی برای سالن های پذیرایی گزینه بسیار مناسبی هستند و از گذشته تا کنون توجه ایرانیان را به خود جلب کرده اند. در صورتی که فضای وسیعی برای اجرای پرده سلطنتی دارید، می توانید برای طراحی و دیدن نمونه کارها با پرده کاران در ارتباط باشید.

 

 

دوخت والان

معمولا از والان ها در قسمت های بالای پرده ها استفاده می شود و بر خلاف پرده های زیرین، صرفا جنبه زیبایی دارند. از همین رو والان ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند و می توانید انواع مدل والان های زیبا را در رنگ بندی و پارچه های زیبا در پرده کاران سفارش دهید.

 دوخت پرده زبرا در تهران

از جدیدترین پرده هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به پرده های زبرا اشاره کرد که معمولا برای فضاهای بسته و محدود کارایی بهتری دارند. این نوع پرده ها برای آشپزخانه ها و پاسیو مناسب هستند.

یکی از ویژگی های پرده زبرا این است که در آن از حداقل ترین حالت ممکن قاب پنجره استفاده می شود. پس از سفارش و دوخت پرده های زبرا، می توانید متناسب با سلیقه مشتری آن ها را به دو صورت دیواری و سقفی آویزان نمایید.

 دوخت پرده کرکره‌ای

متدوال ترین پرده در گذشته، پرده های کرکره ای بوده و می باشد و غالبا از آن ها در فضاهای کاری استفاده می شود؛ به طوری که در اداراتی که دارای سبک رسمی هستند و می خواهند صرفا از یک پرده ساده استفاده کنند، از پرده های کرکره ای استفاده می شود.

 دوخت پرده لوردراپه در تهران

 دوخت پرده لوردراپه در تهران

پرده های لوردراپه نیز همانند پرده های کرکره ای برای مراکز رسمی، اداره ها و مدارس کارایی دارند چراکه ضمن جذب آلودگی های کمتر، نیازی به نظافت نیز ندارند.

پس از سفارش طراحی و دوخت پرده های لوردراپه، نصب آن ها نیز به آسانی توسط تیم حرفه ای پرده کاران انجام می شود که هر کدام از پره های پرده در جای صحیح خود قرار می گیرند.

 دوخت پرده پارچه ‌ای و حریر

پرده های پارچه ای و حریر ضمن داشتن ظرافت و زیبایی، دارای تنوع بسیار بالایی نیز می باشند از همین رو بسیار مورد پسند خانم ها هستند. از پرده های پارچه ای و حریر می توان برای پذیرایی و اتاق خواب ها، استفاده کرد.

دوخت و نصب پرده های پارچه ای، تور و حریر کار آسانی است و می توان پس از نصب چوب پرده، پرده را به راحتی بر روی آن نصب نمود.

 دوخت پرده پانچی در تهران

پرده های پانچی برای افرادی که دکوراسیون خانه آن ها مدرن است، مناسب هستند. منظور از پرده پانجی، مدل پرده می باشد و به نوع پارچه ارتباطی ندارند.

دوخت پرده های پانچی به گونه ای است که ابتدا نوار پرده معمولی و یا سوراخ دار به بالای پرده دوخته می شود و سپس در فواصل منظم سوراخ هایی را بر روی آن ایجاد کرده و در انتها آن را پرچ می کنند. برای اینکه پرده ایست خوبی داشته باشد، تعداد سوراخ ها حتما باید زوج باشند.

در پایان دوخت پرده پانچی، از ریل پرده مدل پانچ به صورت گرد و از جنس فلزی و یا چوبی نیز استفاده می کنند. پرده های پانچی در عین سادگی ، بسیار زیبا هستند و برای اتاق خواب ها و یا اتاق های غیر رسمی گزینه مناسبی می باشند. هزینه دوخت مناسب، نصب آسان، شستشوی راحت و ... سبب شده است که این مدل طرفداران بسیاری داشته باشد.

نمونه ای از رضایت مشتریان مجموعه پرده کاران

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

قیمت دوخت پرده

به طور کلی نمی توانیم قیمت ثابتی را برای دوخت پرده اعلام کنیم و دلیل این موضوع این است که در قیمت نهایی طراحی، دوخت و نصب یک پرده، فاکتورهای مختلفی تاثیر گذار می باشند.

هر مشتری از سفارش دوخت پرده، انتظارات متفاوتی دارد و پارچه و مدل متفاوتی را انتخاب می کند. بدیهی است قیمت دوخت پرده مخمل با پرده حریر یکسان نیست. همینطور پرده های کلاسیک و سلطنتی دارای هزینه دوخت بیشتری نسبت به پرده های مدرن هستند.

اما هدف تیم حرفه ای پرده کاران این است که طراحی و دوخت انواع پرده حریر، پارچه ای و تور را در مدل های مختلف پلیسه، پانچ و ... با کمترین هزینه ممکن و در عین حال با بالاترین کیفیت برای شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها انجام دهد.

فاکتور های مهم قیمت دوخت پرده در تهران

همانطور که اشاره کردیم در قیمت نهایی دوخت پرده در تهران عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم :

 • نوع پارچه و میزان مورد نیاز
 • مدل انتخابی برای طراحی و دوخت پرده در مدل های مجلل و یا ساده
 • متراژ پرده متناسب با محیط و ابعاد پنجره ها
 • استفاده و یا عدم استفاده پرده پشت در
 • متراژ چوب پرده
 • استفاده از ریل اتومات و یا چوب پرده ساده
 • متراژ مورد نیاز برای نصب ریل پرده
 • سفارش و یا عدم سفارش کتیبه برای پرده
 • دستمزد خیاط
 • و ...

در صورتی که مایل هستید پیش از طراحی و دوخت پرده از هزینه نهایی آن مطلع شوید، می توانید با خیاطان پرده کاران در ارتباط باشید و متناسب با مدل و متراز پرده درخواستی خود، هزینه را برآورد نمایید و در نهایت تصمیم بگیرید.

فاکتور های مهم قیمت دوخت پرده در تهران

چرا دوخت پرده با پرده کاران

پرده کاران مرکز تخصصی دوخت پرده در تهران است و سعی کرده است از نیروهای متخصص و کاربلد برای ارائه خدمات طراحی، دوخت و نصب پارچه کمک بگیرد. از مهم ترین مزیت های سفارش دوخت در مجموعه پرده کاران می توان موارد زیر را نام برد:

 • ارائه خدمات دوخت پرده ارزان با بالاترین کیفیت
 • ارائه خدمات دوخت پرده در تهران در تمامی روزهای هفته
 • تحویل کار در کم‌ترین زمان ممکن
 • طراحی و دوخت پرده کاملا متناسب با سلیقه مشتری
 • ثبت سفارش رایگان و حتی به صورت آنلاین
 • اطلاع از قیمت پیش از ثبت سفارش
 • دوخت پرده با مهارت بهترین خیاطان
 • قیمت های مقرون به صرفه
 • آمار رضایت مندی بالا از سوی کاربران
 • و ...

جهت دریافت خدمات طراحی، دوخت، نصب، جا به جایی و تعمیر پرده در تهران از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای این مقاله با پرسنل پرده کاران در ارتباط باشید تا سفارش شما در کم‌ترین زمان ممکن، بالاترین کیفیت و حداقل هزینه انجام شود.

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

نکاتی برای دوخت و نصب پرده در تهران

مهم‌ترین نکته درباره موضوع دوخت پرده که به دنبال خود نصب پرده را هم بر اساس الزامات هر مدل جداگانه در پی دارد، تنوع فوق‌العاده بالای مدل‌های پرده است.

این ویژگی اگرچه کار مراکز خدمات پرده را سخت کرده است، اما تعداد بیشتری از سلایق را هم راضی می‌کند و همین‌طور باعث ایجاد رقابت در میان مراکز خدماتی می‌شود. در شرایط کلی این مسئله جای خوشحالی دارد، اما وقتی‌که تنوع با هدف راحت شدن کار دوخت و تیم نصاب پرده فدا شود، درواقع جنبه تنوع پرده از بین رفته است.

بنابراین مهم‌ترین نکته را در مورد دوخت و نصب پرده می‌توان شانه خالی نکردن مراکز خدماتی از زیر برآورده کردن نیازها و سلایق سفارش‌دهندگان دانست؛ نکته‌ای که در مورد آن در پرده کاران حساسیت زیادی وجود دارد و به‌عنوان اولویت اصلی تا جایی که امکانات فنی و ساختاری اجازه دهد، سفارش‌ها طبق نظر و سلیقه مشتری انجام می‌شود.

نکاتی برای دوخت و نصب پرده در تهران

نکته دیگر در این خصوص این است که اگر مراکز خدماتی در کنار دوخت پرده کار نصب پرده را هم انجام دهند، نتیجه کار رضایت‌بخش‌تر می‌شود، چون هماهنگی‌های لازم بین خیاطان و نصابان پرده بر اساس داده‌های کاربردی صورت می‌گیرد.
شناخت کافی از جنس‌های مختلف مناسب پرده، کار دوخت این عناصر دکوراسیون داخلی را با کیفیت بهتری به سرانجام می‌رساند، بنابراین اطلاعات تیم دوخت پرده از این موضوع یک ملاک سنجش کیفیت خدمات به شمار می‌آید.
بخش قابل توجهی از نتیجه کار تیم نصاب پرده و ظاهر نهایی این قسمت مهم در دکوراسیون داخلی، به کیفیت دوخت پرده بستگی دارد و به همین علت باید بیشترین تمرکز بر روی این قسمت معطوف باشد.

نصب و دوخت کدام مدل پرده را می‌توان به خیاط‌های پرده کاران سپرد؟

تجربه کاری بالا و آشنایی با اصول دوخت پرده به خیاط‌ها اجازه می‌دهد که علاوه بر مدل‌ها و انواع شناخته‌شده‌تر پرده، کار دوخت پرده در انواع فرعی‌تر یا متفاوت‌تری هم به درستی به سرانجام برسانند.

سابقه خدمات دوخت پرده در مجموعه پرده کاران درست مانند سایر خدمات ازجمله خشکشویی پرده و تعمیرات پرده بالا است و به همین علت محدودیت خاصی در مورد مدل پرده و انجام کارهای مربوط به دوخت آن وجود ندارد.

پرده آماده چیست و چرا انتخابی مناسب است؟

انواع مختلف پرده آماده محصولاتی هستند که توسط شرکت‌های تولیدکننده پرده و یا توسط بخش خدمات دوخت پرده مراکز خدماتی پرده بر اساس اندازه‌های متداول و استاندارد پنجره، طراحی، دوخته و آماده نصب می‌شوند.

پرده آماده چیست و چرا انتخابی مناسب است؟

مزیت‌های این نوع پرده به جز قابلیت نصب بر روی ابعاد پنجره استاندارد، شامل موارد دیگری مانند حذف مدت زمان مورد نیاز برای دوخت پرده، قیمت مناسب، کیفیت استاندارد، ایجاد راحتی برای فرآیندهای مربوط به جابه‌جایی پرده و غیره می‌شود.

دوخت پرده‌ها در منازل مسکونی در تهران

منازل مسکونی در تهران و یا هر شهر دیگری را می‌توان اصلی‌ترین متقاضیان خدمات دوخت پرده و یا سایر خدمات جانبی با این موضوع مانند تعمیرات پرده و شستشوی پرده و… در نظر گرفت، بنابراین بیشترین میزان ارتباط و تماس تیم‌های خدماتی هم با این فضاها است.

انجام گرفتن بخش‌ها و مراحلی از دوخت پرده در منازل مسکونی یک روند طبیعی است که در طول این فرآیند کلی ممکن است میزان آن در حد اندازه‌گیری اولیه و نصب پرده باشد، و یا گسترده‌تر شود و مراحل تکمیلی، اصطلاحی و تعمیر پرده را هم شامل شود.

در این میان برای سنجش کیفیت این خدمات توجه کردن به دو نکته اهمیت دارد که یکی برخورد محترمانه اعضای تیم خدماتی متناسب با حرمت و شأن منازل مسکونی است، و دیگری پاسخگویی همه جانبه آن‌ها به نیازها و خواسته‌های سفارش‌دهندگان در منازلشان، که هر دو مورد می‌بایست در حد کمال انجام شود.

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235