تعمیر پرده در تهران

 

پس از استفاده طولانی مدت از یک پرده، در صورتی که قصد تعویض آن را نداشته باشیم، باید اقدام به تعمیر آن نماییم. تعمیرات پرده در انواع مختلف، نسبت به تعویض پرده، گزینه به صرفه تری می باشد، از همین رو بسیاری از افراد این گزینه را برای استفاده مجدد از پرده ای که دارند، انتخاب می کنند.

البته در صورتی تعمیر پرده به صرفه خواهد بود که اینکار را به دست خیاطان ماهر بسپارید تا مشکل ایجاد شده را برطرف کنند و شرایطی را فراهم کنند که شما بتوانید از پرده ای که دچار مشکل شده است، همانند روز اول استفاده کنید.

پرده ها در انواع مختلفی شامل پرده پارچه ای، کرکره فلزی، چوبی، لوردراپه، زبرا و ... وجود دارند. در صورتی که هر کدام از این پرده ها را دارید و دچار مشکل شده است، می توانید برای تعمیر پرده در تهران با کیفیت بالا و هزینه پایین، از پرده کاران کمک بگیرید. خیاطان و کارشناسان فنی پرده کاران که زیر نظر مدیریت شایسته مجموعه یعنی آقایان میلاد عباسی و مهیار عباسی فعالیت میکنند، سعی می کنند در کمترین زمان ممکن، مشکل پرده شما را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر آن نمایند.

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

تعمیرات پرده ممکن است از دست بسیاری از افراد برآید، اما فراموش نکنید کار باکیفیت نیازمند تخصص است؛ به همین دلیل توصیه می شود از همان ابتدا تعمیر پرده خود را به متخصصین این امر بسپارید.

 

 مراحل تعمیر پرده در تهران

همانطور که اشاره کردیم، پرده ها دارای انواع مختلفی می باشند که ممکن است به دلایل مختلفی نیز آسیب ببینند و به تعمیر نیاز داشته باشند. یکی از پرده هایی که تعمیرات آن رایج است، پرده های عمودی می باشند. در ادامه سعی کرده ایم به اختصار به مراحل تعمیر پرده در تهران و در پرده کاران بپردازیم.

 • برای تعمیر پرده های عمودی در تهران که بسته نمی شوند، هر یک از پرده ها به صورت جداگانه بررسی می شوند. احتمالا پرده رو به عقب است و باید در موقعیت مناسب پیچیده شود.
 • در برخی موارد پرده های عمودی به گونه ای آسیب دیده و سوراخ شده اند. برای رفع این مشکل از ابزار مخصوص برای رفع سوراخ ها استفاده می شود.
 • در صورتی که پرده نمی چرخد و یا گره خورده و عقب رفته است، شکاف های میان پرده به ساقه حامل بررسی می گردد. در چنین شرایطی ممکن است قطعه ای در این شکاف ها گیر کرده باشد.
 • اگر پرده به دلیل عدم چرخش میله نمی چرخد، برای آن از مقدار کمی روغن کاری استفاده می شود.

در صورتی که هیچ کدام از مشکلاتی که به آن ها اشاره کردیم، برای پرده ایجاد نشده است، مشکل پرده اساسی تر است. به عنوان مثال ممکن است یک ساقه خراب شده باشد. در صورتی که پرده شما نیازمند تعمیر باشد، کافی است با کارشناس های فنی پرده کاران تماس حاصل بفرمایید تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و پس از شناسایی مشکل، اقدام به رفع آن نمایند.

 

دریافت مشاوره 09125269235

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

برای مشاهده کامل نمونه کارها کلیک کنید

تعمیر انواع پرده در تهران

تقریبا می توان گفت تمامی افراد در منزل خود از انواع پرده های مناسب برای آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و ... استفاده می کنند. پرده ها نیز همانند دیگر وسایل، ممکن است پس از مدتی استفاده ، کارایی روزهای اول را نداشته باشند که یا باید اقدام به تعمیر و یا تعویض آن ها نمود.

در برخی موارد مشکلات پرده به دلیل مستهلک شدن برخی قطعات آن می باشد که به راحتی می توان طی مدت زمان کوتاهی آن را تعمیر نمود و همانند روز اول از آن استفاده کرد. پرده ها دارای انواع مختلفی شامل پارچه ای، توری، فلزی، چوبی و ... هستند و بدیهی است که در صورتی که دچار مشکل شوند، تعمیرات آن ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. شما باید برای اطمینان از نتیجه تعمیر پرده خود، مجموعه ای با تجربه کاری بالایی را برای اینکار انتخاب کنید.

اعزام کارشناسدر کمترین زمان
✅ انواع خدمات پردهنصب، دوخت، جابجایی
✅ گارانتیبهترین کیفیت
✅ سابقه کار50 سال
✅ مناطق تحت پوششهمه تهران

پرده کاران ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر پرده در تهران به شما عزیزان است و می توانید در زمینه های متعددی شامل دوخت، نصب، شستشو، تعمیرات، لوازم پرده و ... از این مجموعه خدمات دریافت کنید. در ادامه توضیحات مختصری را پیرامون تعمیرات انواع پرده آورده ایم:

  1- تعمیر پرده اداری

پرده های اداری معمولا به صورت عمودی هستد و کارایی آن ها به گونه ای است که در طول روز چندین بار، باز و بسته می شوند. برای تعمیر پرده های اداری و عمودی، ابتدا کارشناس پرده کاران بخش های مختلف یک پرده را مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند مشکل پرده را شناسایی کند.

گاهی تعمیرات پرده های اداری محدود به جدا کردن پیچ خوردگی دو بخش مجاور، وجود عوامل خارجی در ریل پرده و ... است. البته گاهی نیز مشکل این پرده ها، خراب شدن موتورهای ریل می باشد که باید تعویض گردد تا مشکل پرده اداری رفع شود و بتوان از آن مجدد استفاده کرد.

 

تعمیر پرده اداری

 

  2- تعمیر پرده کرکره ای در تهران

از زیباترین پرده ها، پرده های کرکره ای هستند که به دلیل تنوع و زیبایی در منازل و یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی موارد ممکن است پرده های کرکره ای به تعمیر و یا سرویس دوره ای نیاز داشته باشند.

لازم است توجه داشته باشید که در صورتی که پرده های کرکره ای در آشپزخانه ها نصب شده باشند، به دلیل قرار گرفتن در معرض بخار و گرما، ممکن است زودتر خراب شوند و از کار بیفتند.

تعمیر پرده کرکره ای به دلیل قفل شدن زنجیرها، بسته نشدن یا نچرخیدن کرکره ها، زنگ زدگی ریل ها، کج شدن کرکره و ... در پرده کاران پذیرفته می شود. در برخی موارد تعمیر پرده های کرکره ای، به دلیل مشکل از خود پرده نیست و تنها با تعویض میله مخصوص پرده، مشکل برطرف می گردد.

 

تعمیر پرده های خانگی

 

  3- تعمیر پرده زبرا و شید

از دیگر پرده های پرطرفدار در اغلب خانه ها، پرده های زبرا می باشد. در ساخت پرده های زبرا قطعاتی به کار می رود که ممکن است در طول مدت زمانی که از آن ها استفاده می شود، این قطعات آسیب ببینند و دچار مشکل شوند. در صورتی که قطعات پرده زبرا دچار مشکل شود، لازم است قطعات آن تعمیر و یا تعویض گردد.

دلایل بسیاری می تواند منجر به آسیب دیدن پرده زبرا شود، اما در برخی از موارد ضربه خوردن از عوامل شکستن پرده های زبرا است. در بر خی موارد نیز مونتاژ اشتباه قطعات پرده های زبرا مشکل ساز می شود که در چنین مواردی نیاز است حتما از یک متخصص کمک بگیرید و مونتاژ قطعات پرده زبرا را به او بسپارید.

بنابراین تعمیر پرده زبرا و شید در تهران ، به دلایل مختلفی شامل نامرغوب بودن لوازم و یراق آلات پرده، به کار رفتن لوازم ضعیف در ساخت پرده های بزرگ شید، استفاده زیاد از گیربکس و بالا و پایین بردن بیش از حد پرده، شستشوی نامناسب پرده، مونتاژ اشتباه توسط تولید کننده، سقوط پرده به دلیل نصب اشتباه، تراز نبودن در هنگام نصب و جمع شدن پارچه به اطراف و ... در پرده کاران انجام می شود.

 

تعمیرات موتورهای برقی پرده

 

 

قیمت تعمیر پرده در تهران

از سوالات رایج افراد در زمینه تعمیر پرده، سؤال در مورد قیمت تعمیر پرده است. در نظر داشته باشید که پرده ها دارای انواع مختلفی هستند که برای تولید هر کدام نیز از متریال های مختلفی شامل پارچه، چوب، فلز و ... استفاده شده است. بدیهی است قیمت تعمیر پرده در مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و وابسته به نوع پرده و آسیبی که دارد، قیمت های آن نیز متفاوت خواهد بود.

 فاکتور های مهم قیمت تعمیر پرده

همانطور که گفته شد، در تعیین قیمت نهایی تعمیر پرده، فاکتورهای مختلفی تاثیر گذار می باشند که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم:

  نوع پرده :

نوع پرده موثرترین عامل در هزینه نهایی تعمیر پرده است. هر چه پرده شما دارای پیچیدگی های بیشتری باشد و آسیب های آن بیشتر باشد، بدیهی است هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود.

  ابعاد پرده :

گاهی پرده ای که نیاز به تعمیرات دارد، یک پرده در ابعاد کوچک است، اما گاهی ابعاد پرده بزرگ است و نیازمند زحمات بیشتری برای تعمیرات آن می باشد که به همان اندازه هزینه تعمیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

  اجزای جانبی پرده و نیاز به نصب پس از اجرا :

در صورتی که پرده شما توری و یا پارچه ای نباشد، برای نصب آن ها پس از تعمیرات نیازمند کمک خواهید بود که هزینه نصب نیز به خدمات تعمیر پرده اضافه می شود. در برخی موارد نیز ممکن است برای تعمیر پرده به قطعاتی نیاز باشد که هزینه تهیه این قطعات نیز به قیمت تمام شده پرده اضافه می شود.

  دستمزد متخصص :

از دیگر هزینه های تعمیر پرده در تهران ، دستمزد متخصص است که در شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. متخصصین پرده کاران در تلاش هستند با ارائه خدمات باکیفیت، منصفانه ترین دستمزد ها را دریافت کنند.

رضایت مشتریان مجموعه از پرده کاران

 چرا تعمیر پرده با پرده کاران

پرده کاران دارای چندین دهه سابقه در زمینه طراحی، فروش، نصب و تعمیر انواع پرده ها هستند. این مجموعه متشکل از جمعی از متخصصان و کارشناسان فنی است که در زمینه دوخت و تعمیرات انواع پرده مهارت کافی دارند و می توانند در کم‌ترین زمان ممکن مشکل پرده را شناسایی کرده و حل کنند.

شما عزیزان که به دنبال کار باکیفیت هستید، می توانید پرده کاران را برای تعمیر پرده خود انتخاب کنید. در ادامه به لیستی از خدمات پرده کاران اشاره کرده ایم.

 • نصب انواع پرده به صورت حرفه ای
 • دوخت و نصب انواع پرده ها در سبک های مدرن و کلاسیک
 • تعمیر انواع پرده های اداری، کرکره ای، پارچه ای، زبرا و ... در تهران
 • تعمیرات مرتبط با کتیبه
 • خدمات جابجایی پرده ها
 • ارائه خدمات در سراسر تهران
 • و ...

برای دریافت خدمات تعمیر پرده در تهران از طریق راه های ارتباطی مندرج در انتهای این مقاله با پرسنل پرده کاران در ارتباط باشید تا تعمیر پرده شما در کم ترین زمان ممکن انجام شود.

 

دریافت مشاوره 09123116138

 

دریافت مشاوره 09125269235