نصب نمودن پرده از کارهایی است که یک خانم خانه دار، روی آن بسیار حساس می باشد. بسیاری از خانم ها دوست دارند پرده ای که خرید می کنند، با دکوراسیون داخلی خانه، تطابق داشته باشد. خانم ها دوست دارند اتاق پذیرایی و یا هر جایی از منزل، با آویختن پرده، شیک تر شود. طبیعی است که برای نصب آن، نیازمند یک نصاب هستند.

قیمت خدمات نصاب پرده آجودانیه

در تهران و محله های مختلف آن یا هر گوشه کناری از این شهر، به تعداد خیلی زیادی، نصاب پرده وجود دارد. اما نصاب پرده آجودانیه و بهترین نصابان پرده در این منطقه، موضوع مورد بحث ماست.

قیمت نصاب آجودانیه ✅از 2تا 10 میلیون 
✅ خدمات پرده در آجودانیه از نصب پرده تا تعمیر پرده 
گارانتی نصب پرده ✅ پارچه، متریال و قطعات 
✅سابقه کار خدمات پرده  50 سال
مناطق ارائه خدمات پرده ✅آجودانیه و کل تهران

 

مشاهده نمونه کارهای بیشتر

دریافت مشاوره 09125269235

دریافت مشاوره 09123116138

شما با خواندن این مطلب به ویژگی های مهم یک نصاب حرفه ای پرده پی خواهید برد. همچنین باتعمیرات پرده و دوخت پرده و نحوه ی شست و شو و خشکشویی پرده، آشنا خواهید شد. اگر دوست دارید بدانید جابجایی پرده توسط نصاب پرده آجودانیه چگونه امکان پذیر است، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید. ما در این جا به دنبال یافتن پاسخ پرسش های زیر هستیم:

 1. خدمات دوخت و تعمیر پرده در آجودانیه چگونه انجام می شود؟
 2. ویژگی های یک نصاب حرفه ای پرده چیست؟
 3. نکات مهم در هنگام آویختن پرده چه می باشد؟

قیمت نصاب پرده در آجودانیه:

قیمت یکی از نکات مهمی است، که همیشه مشتریان توجه کافی به این نکته دارند، آویختن پرده دارای مراحل سخت و پیچیده ای است، که باید با دقت کامل تمامی مراحل انجام شود، تا مشکلی به وجود نیاید.

قیمت در نظر گرفته شده برای این نوع از خدمات کاملا مناسب و ارزان قیمت می باشد و شما با کمترین بودجه می توانید این نوع از خدمات را در منزل بدون کوچک ترین اتلاف وقت و خطایی که باعث آسیب به پرده شما شود، دریافت کنید.

قیمت نصاب پرده در آجودانیه:

 نصاب پرده آجودانیه را از کجا بیابیم؟

برای نصب اصولی و مطابق با استاندارد پرده خود باید بهترین نصاب پرده در محدوده آجودانیه را پیدا کنید، نصاب های حرفه ای با تکیه بر تجربه کاری خود و بهره گیری از ابزارآلات مناسب می توانند آویختن پرده را به صورت دقیق انجام دهند.

برای پیدا کردن بهترین نصاب پرده در آجودانیه می توانید با مجموعه پرده کاران در ارتباط باشید، تا در اسرع وقت نصب کننده پرده حرفه ای در محل حاضر شود و فرآیند نصب را آغاز کند، این نوع از خدمات نصب نمودن پرده اگر به صورت اصولی انجام بگیرد، زیبایی نهایی پرده شما را آشکار خواهد کرد و جلوه بهتری خواهد داشت.

دریافت مشاوره 09123116138

دریافت مشاوره 09125269235

اعزام سریع نصاب پرده در آجودانیه:

گاهی اوقات مشخصه زمان برای مشتریانی که قصد دریافت این نوع از خدمات را دارند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و به دنبال پیدا کردن نصاب حرفه ای و دریافت این نوع از خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشند، مجموعه پرده کاران متشکل از تیم حرفه ای است، که به صورت سریع نصاب پرده را ارسال می کند و هیچ گونه اتلاف وقتی صورت نمی گیرد.

این مجموعه با مدیریت مهیار عباسی یکی از مجموعه های تولیدی، دوخت و تعمیرات پرده در تهران می باشد. این مرکز با بهره گیری از بهترین متخصصان و تکنسین های آویختن پرده، و همچنین بهترین خیاطان پرده در تهران، توانسته است خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه کند.

mahyar abbasi مهیار عباسی

شما در اسرع وقت می توانید به کمک نصاب های متخصص و حرفه ای این مجموعه پرده خود را نصب کنید، این مجموعه در کنار ارسال نصاب حرفه ای پرده ، خدمات دیگری نظیر: تعمیر، دوخت، جابجایی و شستشوی پرده و نصب آن را انجام می دهد.

انتخاب بهترین نصاب پرده در آجودانیه

نصب کردن پرده امروزه در هارمونی و ایجاد یک محیط جذاب در منازل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، چون در صورت نصب غیر اصولی پرده شما زیبایی لازم را نخواهد داشت و حتی هر مکانی زیبایی خود را از دست خواهد داد.

برخلاف باورهای عمومی شما به تنهایی به عنوان فردی که تجربه کافی در حوزه نصب نمودن پرده ندارد، آویختن پرده را به درستی نمی توانید انجام دهید و حتی امکان آسیب به پارچه و دوخت پرده نیز وجود دارد. برای دریافت نصاب پرده در آجودانیه فقط تماس با مجموعه پرده کاران کافی می باشد.

تیم مجرب و حرفه ای پرده کاران در امر دوخت و همچنین جابجانمودن پرده در نقاط مختلف تهران، خدمات ارائه می کند. رضایت مشتریان از این مجموعه در حد بالایی قرار داشته و نمونه های آن در سایت مجموعه موجود است. نمونه کارهای نصب و دوخت انواع پرده نیز در وبسایت پرده کاران موجود است.

اعزام سریع نصاب پرده در آجودانیه

پرده های زیبا و خوش دوخت در ایران کم نیستند . خانم های خانه دار و خوش سلیقه دوست دارند پرده ای را داشته باشند که دوخت خوبی داشته باشد و علاوه بر آن شیک باشد.

مجموعه ی پرده کاران در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، کار آویختن پرده را برای خانه ها و محل های اداری انجام می دهند. اگر نیازی به شست و شوی پرده باشد، به راحتی آن را انجام می دهند.

برخی از خانم ها با جابجا نمودن پرده مشکل دارند و نمی توانند این کار را انجام دهند. حتی آقایان هم به ندرت توان انجام این کار را دارند. خب بسیار طبیعی است که آویختن پرده یک کار بسیار تخصصی است و هر کسی نمی تواند آن را به نحو احسن انجام دهد. نصب کننده پرده طبق آموزش هایی که دیده و تجربیات زیادی که دارد، می تواند هر گونه تغییر مکان پرده را به راحتی انجام دهد.

دوخت پرده در تجریش

ویژگی های نصاب حرفه ای پرده در آجودانیه

یک نصاب حرفه ای پرده، غیر از این که در این زمینه باید آموزش لازم را دیده باشد، باید تجربه های زیادی نیز در این زمینه داشته باشد. باز و بست کردن پرده و نصب میله های پرده، دیگر مثل گذشته، ساده نیست.

قبلا می شد با نصب یک میل پرده ی ساده با چند سوراخ در سقف، یک پرده را به راحتی نصب کرد و یا آن را جابجا کرد. اما با توجه به پیشرفت در این زمینه، دوخت و دوز پرده ها کمی متفاوت شده است.

همچنین، میله های پرده و تجهیزات جانبی آن، نسبت به گذشته بیشتر شده و نصب آن ها کاری دشوار است. یک نصاب پرده آجودانیه در مجموعه ی پرده کاران، از صفر تا صد نصب را به طور کامل و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. اگر نصاب در این زمینه بسیار حرفه ای باشد، می تواند در طول روز چندین مورد نصب یا جابجایی را به راحتی انجام دهد.

از دیگر ویژگی های یک نصب کننده پرده که خیلی مهم است، صبر و حوصله ی بسیار می باشد. نصاب در صورتی که نتواند با صبرو حوصله، کار خود را انجام دهد، مطمئنا پرده را به بهترین شکل ممکن، نصب نخواهد کرد.

همچنین ، یک نصاب حرفه ای پرده باید قدرت بدنی خوبی داشته باشد. به خصوص عضلات قوی شانه و گردن و بازو که در این کار بسیار مهم است. یکی دیگر از ویژگی های نصاب پرده، توانایی کار با ابزارآلاتی همچون دریل می باشد. لازم به ذکر است که دقت بالا و محاسبه گری، از دیگر ویژگی های مهم یک نصب کننده پرده است.

خدمات دوخت و تعمیر پرده در تهران

اگر نگاهی به بازار فروش پرده در تهران بیندازید، متوجه می شوید که روز به روز به تعداد فروشگاه ها و مغازه های پرده فروشی اضافه می شود. از طرف دیگر، ساخت و ساز خانه و افزوده شدن به واحدهای آپارتمانی، در حال گسترش، با سرعت زیادی است. پرده نقش مهمی را در یک خانه بازی می کند. در دکوراسیون داخلی منزل، وجود پرده می تواند ظاهر زیبای خانه را جذاب تر کند.

بسیاری از مشتریان دوخت و تعمیر نمودن پرده و همچنین خرید پرده برای منزل، از شهرستان ها هستند. کار دوختن پرده و همچنین تعمیرات پرده در تهران به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

نصاب پرده آجودانیه

نکات مهم نصب نمودن پرده

 آویختن پرده توسط هرکسی نمی تواند انجام شود. قلق های خاصی برای این کار وجود دارد که می توان با به کار بستن آن، نصب حرفه ای انجام داد. برخی از نکاتی که باید برای نصب در نظر گرفت شامل موارد زیر است:

 • برای آویختن پرده، همیشه از نصاب حرفه ای استفاده کنید.
 • برای جابجا کردن پرده ها در صورت امکان از متخصصین اهل فن کمک بگیرید.
 • از سرویس های اعزام سریع نیروی نصاب استفاده کنید.
 • نصاب حرفه ای، کارش فقط نصب نمودن پرده است. از افرادی که تخصص شان در این کار نیست هرگز استفاده نکنید.
 • در هنگام نصب نمودن پرده اصلا حواس نصاب را پرت نکنید. نظر های بی مورد و غیر کارشناسی ندهید.
 • در انتخاب پرده ها و شکل ظاهری و جنس و دوخت آن حسابی دقت کنید.
 • سعی کنید پرده ی انتخابی شما با دکوراسیون داخلی و اندازه ی پنجره ها، تناسب داشته باشد.

و کلام آخر

نصاب پرده آجودانیه و کل مناطق تهران به راحتی و در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه ی پرده کاران انجام می شود. تامین نصاب حرفه ای، جابجایی پرده و حتی دوخت بهترین پرده ها در این مجموعه با بهتریم کیفیت ممکن، قابل عرضه است.

دریافت مشاوره رایگان 09125269235

دریافت مشاوره رایگان 09123116138


سوالات متدوال نصاب پرده در آجودانیه

نصاب پرده آجودانیه را از کجا پیدا کنیم؟

با تماس با شماره 02122491276 میتوانید بهترین نصابان پرده را از مجموعه پرده کاران پیدا کرده و برای آویختن پرده خود از آنها کمک بگیرید. این نصابان پرده در منطقه آجودانیه بسیار مجرب و کارآزموده بوده و در کمترین زمان با بهترین کیفیت سفارش شما را به انجام می‌رسانند.

قیمت دوخت و نصب پرده در آجودانیه چقدر است؟

این امر تا حد زیادی به مدل و نوع پرده انتخابی شما بستگی دارد. جنس پارچه مدنظر شما، متراژ مورد نیاز و یراق آلات استفاده شده در پرده نیز بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار است.

1 دیدگاه

 • تنوع جنس و مدلی که پرده کاران داره در جایی ندیدم و از این لحاظ واقعا عالی هستن. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *